Depilacja.pl

02-703 Warszawa, Bukowińska 22/203

22 699... 96 00więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Depilacja.pl - Ogólnopolska Sieć Salonów Depilacji Laserowej

Sieć Salonów Depilacja.pl to Największa w Polsce Sieć Salonów Depilacji Laserowej. Pracujemy Na Najskuteczniejszym Sprzęcie Lumenis Lightsheer Duet z Certyfikatem Medycznym.

 

Dlaczego Właśnie My?

 

 1. Po pierwsze: Profesjonalna Obsługa. Wszystkie wykonywane przez nas zabiegi depilacji laserowej przeprowadzane są przez osoby z wykształceniem kosmetologicznym. Nasze pracownice, na każdym etapie zabiegu, na pierwszym miejscu stawiają Państwa komfort i bezpieczeństwo. W swojej pracy korzystamy z certyfikowanych laserów Lumenis LightSheer Duet lub LightSheer Desire. Połączenie wiedzy i umiejętności naszych kosmetykolożek z możliwościami nowoczesnego sprzętu pozwala nam zapewnić Państwu optymalny efekt zabiegu depilacji laserowej.
 2. Po drugie: Długotrwały Efekt. Depilacja laserem Lumenis LightSheer Duet lub LightSheer Desire to jedyna dostępna na polskim rynku metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Cykl zabiegów, który polega na laserowym wypalaniu mieszków włosowych prowadzi do efektu gładkiej skóry. Dzięki pracy naszych kosmetykolożek możemy zagwarantować wysoką jakość zabiegu, co pozwoli Państwu cieszyć się skórą pozbawianą włosków raz na zawsze.
 3. Po trzecie: Opłacalna Inwestycja. Dzięki skorzystaniu z serii zabiegów depilacji laserowej, nie będą Państwo zmuszeni korzystać już nigdy z innych metod usuwania owłosienia. Całkowity koszt zabiegów depilacji laserowej, jest bowiem kosztem jednorazowym, który zamyka się w ściśle określonej kwocie.

Jeśli wciąż masz wątpliwości lub nasuwają Ci się jakiekolwiek pytania dotyczące depilacji laserowej - skontaktuj się z nami pod adresem depilacja@depilacja.pl lub pod numerem telefonu 22 699 96 00. Odpowiemy na każde pytanie.

1

 

Kontakt

02-703 Warszawa,
Bukowińska 22/203

22 699... 96 00więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd